O Firmie

Firma “ICE” Remigiusz Skrzypczyński istnieje na Koszalińskim rynku od 1998 roku i jest liderem w zakresie chłodnictwa przemysłowego, chłodnictwa transportowego oraz klimatyzacji samochodowej.
Firmę stanowi zespół wysoko wyspecjalizowanych i zgranych specjalistów, którzy od początku powstania firmy wdrażają dla Państwa kompleksowe rozwiązania w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Jesteśmy do dyspozycji zarówno Klientów instytucjonalnych, jak i prywatnych.


Jesteśmy AUTORYZOWANYM SERWISEM firmy Eberspächer.

Wykonujemy usługi w zakresie:

– bezpłatna wycena usługi i materiałów  –  dobór oraz montaż urządzeń  –  serwis urządzeń klimatyzacyjnych oraz chłodniczych  –  przeglądy konserwacyjne urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

 

Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Pracujemy na najlepszym sprzęcie, który dobieramy do indywidualnych potrzeb Klienta, zawsze słuchamy sugestii inwestora, wychodzimy na przeciw jego oczekiwaniom i staramy się im sprostać. Chłodnictwo nie ma przed nami tajemnic. Działamy profesjonalnie i konkretnie szanując czas naszych Klientów, którzy dzięki naszym usługom mogą w dalszym ciągu koncentrować się na prowadzeniu własnych interesów.
Zawsze przed rozpoczęciem prac montażowych dokonujemy oględzin i dokładnych ustaleń. W przypadku awarii gwarantujemy Państwu szybką pomoc, usuwając ją w przeciągu kilku godzin lub szybciej.

Największą satysfakcją z wykonanej pracy są dla nas zadowoleni Klienci, a co za tym idzie rekomendacje, które od nich otrzymujemy.
Dzięki temu firma PPHU “ICE” to rozpoznawalna marka i gwarantowana jakość usług.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i skontaktuj się z nami !